Drukuj

Punkt informacyjny dla odbiorców usług dostaw wody i odprowadzania ścieków

Zgodnie z art. 27a ust. 5 ustawy z dnia 7 czerwca 2001 r. o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1152 ze zm.) powstał punkt informacyjny dla odbiorców usług z obszaru działania gmin właściwych miejscowo dla Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Wszelkie informacje dla odbiorców usług dostaw wody i odprowadzania ścieków można uzyskać pod numerem telefonu – (61) 856-77-74.

Kontakt pod wskazany powyżej numer telefonu jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00

Pytania kierowane do punktu informacyjnego można też przesyłać:

  1. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. pocztą na adres: Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Poznaniu Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie ul. Chlebowa 4/8, 61-003 Poznań, z dopiskiem Punkt informacyjny dla odbiorców usług dostaw wody i odprowadzania ścieków

Poniżej w załączeniu Rozporządzenie Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej z dnia 9 marca 2018 r. w sprawie właściwości miejscowej dyrektorów regionalnych zarządów gospodarki wodnej Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie w sprawach z zakresu zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków (poz. 510).

Rozporządzenie poz. 510