banerpopr

5 września odbyła się konferencja informacyjno-konsultacyjna dotycząca projektu Planu przeciwdziałania skutkom suszy w regionie wodnym Warty wraz z prognozą oddziaływania na środowisko. Uczestników spotkania w imieniu Dyrektor Magdaleny Żmudy, przywitał Zastępca Dyrektora ds. Technicznych Michał Sosiński.

 

W trakcie spotkania został zaprezentowany projekt Planu przeciwdziałania skutkom suszy w regionie wodnym Warty. Omówiono także dotychczasowy przebieg procesu konsultacji społecznych, podsumowano uwagi zgłoszone do 15.08.2017 r. - łącznie wpłynęło ich 78, zostały zgłoszone przez 34 instytucje. Na konferencji zaprezentowano także prognozę oddziaływania na środowisko do projektu Planu.

 

Było to ostatnie spotkanie, zorganizowane w trakcie sześciomiesięcznych konsultacji. Uwagi i wnioski można składać jeszcze do 8 września, pisemnie na adres: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Poznaniu, ul. Chlebowa 4/8, 61-003 Poznań, ustnie do protokołu sporządzanego w miejscu wyłożenia dokumentu lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..